| ArianaAry0000 a întrebat:

Imi spune cineva daca pe toate telefoanele 'samsung galaxy s' se pot scrie mesaje asa https://www.facebook.com/....../photo.php

8 răspunsuri:
| anticocalar101 a răspuns:

Nu se poate, dar este interesant si la galaxy

| ArianaAry0000 explică (pentru anticocalar101):

Aastraight face deci sa inteleg ca pe Galaxy nu se pot scrie mesajele asa, nu?straight face

| ArianaAry0000 explică (pentru anticocalar101):

Aa,deci sa inteleg ca pe Galaxy nu se pot scrie mesajele asa, nu?

| anticocalar101 a răspuns:

Nu iti apar mesajele asa! ci in alt mod dar si ala interesant ceva asemanator

| anticocalar101 a răspuns:

Sa ti mai explic odata!
NU iti apar mesajele in felul asta!
Ai inteles?

| ArianaAry0000 explică (pentru anticocalar101):

Am inteles ca nu aparewinking cand am scris 'Ce legatura are ce am intrebat eu cu site-ul asta, doamne ' era pentru un baiat care imi daduse un site cu mobiliere din piele laughing

apopo ai putea sa imi arati cum apar mesajele?

| ArianaAry0000 explică:

Ce legatura are ce am intrebat eu cu site-ul asta, doamne oh go on