| itsirc3 a întrebat:

Imi spuneti niste cadouri haioase pentru majorat?

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Vibrator si prezervativ sau ceva mic( o baterie, o scobitoare, o bere, pus intr-o cutie cat frigideru )

| StrumfXxX a răspuns (pentru Memecy):

Foarte tare ideea talaughing

| Memecy a răspuns (pentru StrumfXxX):

Ceva ce sa nu uite asa cu una cu doua si efectu ii mai tare cand vine in grup adica o mica ciocolata "ROM" sau o cutie de chibrite in dita mai bascula --- efectul psihologic de mare-mic

Răspuns utilizator avertizat
| Antunis a răspuns:

Suzeta in cadouri cat casa, un parfum cu un prezervativ bagat pe el, daca e fata [un test de sarcina laughing ] depinde. tongue