| Jenika_8510 a întrebat:

Ajutati-ma ! Spuneti va rog idei pentru cadouri haioase pentru o zi de nastere!

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Iar daca e fata i-ai un vibrator o sa-i placa

| anamaria06 a răspuns:

Daca e baiat cumparai o sticluta pentru bebe, din aia cu biberon si umpleo cu vin sau bere

| radutu1299 a răspuns:

Cumpara ceva frumos de exemplu un tricou sau un ursulet mare sau ceva o sticla de champagne(sampanie)

| Ka7aLyN a răspuns:

Daca este baiat i-ai un pachet de copii mici cu papusa cu biberon laughing. Si daca este fata cumparai o masinuta mica laughing... Dupa astea ii dai cadoul real tongue

| Jenika_8510 explică:

E baiat laughing