| lifeonlyforlove a întrebat:

Imi spuneti niste filme interesante psihologice,crime, mistery. sau ceva cu Johnny Depp unde are un rol cam un pic ciudat ) mersi =*

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Psihologic,daca vrei un film care sa aiba crima si groaza fara sa apara o picatura de sange sau morti iti recomant The blair witch project, despre niste tipi care se duc in padure sa faca un reportaj despre o vrajitoare si care incep sa creada ca vine o vrajitoare dupa ei, pana la urma mor de frica, fara nici o vrajitoare pe urmele lor. Daca vrei un film cu Depp in rol ciudat alege Darck Shadows, unde are rol de vampir.

| lifeonlyforlove explică (pentru hecamefrommetalland):

Am vazut dark shadows e bun filmul... mersi o sa ma uit ala cu vrajitoarea ) nu e numaidecit sa fie speciile impreuna )

6 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Îţi pot spune două seriale care includ ceea ce ai spus mai sus, cu excepţia actorului: '' Mediumul '' şi '' Crimele din Midsomer ''.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Incearca un film al lui Depp din tinerete, alea sunt ciudate

| nutzic a răspuns:

Iti recomand "CSI New York", "Fringe", "Dexter" si '' Crimele din Midsomer ''...sunt foarte interesdante. toate!

| Margot a răspuns:

Edward Scissor hands, cu Depp happy

| Neacsu_Denisa_1999 a răspuns:

From Hell este un film cu Johnny Depp in care el este un detectiv happy Ti-l recomand este chiar interesant