| sky_6636 a întrebat:

Imi ziceti va rog ceva statusuri sau sms de valentine`s day sau ceva de agatat dar tot de valentine`s day mersi anticipat... funditalove struck

1 răspuns:
| mirunica99 a răspuns:

1.Nu-mi trebuie o zi anume ca sa-mi deschid inima, nu-mi trebuie soare pe cer ca sa-ti vad zambetul, nu-mi trebuie luna ca sa fiu fericita… ESTI DE AJUNS TU! Te am aici, in suflet si cand imi lipseste ceva trebuie doar sa ma gandesc la tine! Pentru ca impreuna, doua jumatati, avem….TOT!
2.Intr-un cos cu viorele
Canta doua pasarele
Una canta TE IUBESC
Alta canta si mai bine
TE IUBESC NUMAI PE TINE
3. Iubire fara sarut
E un lucru neplacut
E ca cerul fara luna
E un clopot ce nu suna
4.E o zi cind sufletul invinge orice urma de tristete, cind tot ce a fost greu ti se pare usor, e Ziua Indragostitilor!