| 1Chris1 a întrebat:

In 3 luni de zile o sa iau permisul de conducere si as vrea sa-mi achitionez o masina buna. Ce mi-ati recomanda intre 2000-3000 de euro? Sa nu consume foarte mult.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti sugerez pe VW Golf 4, VW lupo, Skoda Fabia (ai mei parinti au masina asta si sunt extrem de multumiti la consum), Fiat Panda, Fiat Punto (Fiat Punto (diesel 1.3 multijet, euro4), Matiz, Renault Clio, Ford Fiesta, Peugeot 206...

| LoveSleep a răspuns:

Golf 4.
In niciun caz opel si nici vorba de bmw.
La opel e mai greu cu primele 2 viteze. Nu are demarajul altor masini. E singurul defect la opel, in rest e o masina foarte buna.
Bmw-ul are tractiune pe spate, iarna sansele sa te trezesti in sant cresc cu 50% oricat de bun sofer ai fi.
Golf 4 momentan una din cele mai bune masini din toate punctele de vedere si arata si bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un opel astra