| Ela_PuRpLe a întrebat:

In cat timp isi fac efectul energizantele?
Dupa ce ati baut, cum v-ati simtit?

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Energizantele nu sunt bune. Singurul efect e o posibila dependenta la cei mai slabi din fire si o stare euforica temporara. E cea mai mare tampenie. Un prieten de a-l meu a baut si a zis ca se simte " mai puternic " dar dupa cateva ore era molesit si ii venea sa dea la peste. Eu nu as recomanda nimanui sa incerce dupa ce am vazut aceste efecte si in plus am inteles ca nici gustul nu e minunta... Mai bine bea un Pepsi cu minewinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AnonimaOk):

Plus ca ii facut din ceva de la astia...
http://images.search.yahoo.com/images/view; _ylt=A0PDoX4ZG.hPpEEAE2GJzbkF; _ylu=X3oDMTBlMTQ4cGxyBHNlYwNzcgRzbGsDaW1n? back=http%3A%2F%2Fimages.search.yahoo.com%2Fsearch%2Fimages%3Fp%3Dbulls%26fr%3Dytff1-%26fr2%3Dpiv-web%26tab%3Dorganic%26ri%3D24&w=1280&h=960&imgurl=images.pictureshunt.com%2Fpics%2Ft%2Ftwo_bulls-7772.JPG&rurl=http%3A%2F%2Ffree-extras.com%2Fimages%2Ftwo_bulls-7772.htm&size=196.4+KB&name=Two+Bulls+Pictures%2C+Images+%26amp%3B+Photos&p=bulls&oid=234e463356da9b36a3e7487ea97c7608&fr2=piv-web&fr=ytff1-&tt=Two%2BBulls%2BPictures%252C%2BImages%2B%2526amp%253B%2BPhotos&b=0&ni=72&no=24&ts=&tab=organic&sigr=11gokprhb&sigb=12sdquka9&sigi=11h8co9od&.crumb=BcLBaPAfn5l

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am simtit absolut nimica, decat ca a trebuit sa ma duc sa ma pis. Sa nu te astepti sa "faci aripi" ca difera de la organism la organism, mai bine bea o cafea, e mai sanatoasa.

| BadSoGooD a răspuns:

Normal ca nu simti nimic daca te afli doar asa in treaba sa le bei. Energizantele se beau pentru gust (in cele mai multe cazuri) sau cand esti epuizat sau nu te simbi bine etc... Atunci simti ceva dar dupa trecerea efectului te simti de 2 ori mai rau ca la inceput(dupa 4 Ore).

| Gangzbang a răspuns:

Nu au nici un efect(parerea mea), dar eu le beau pentru gust laughing

| Sateanu55 a răspuns:

Faza e ca nu simti nimic. pe mine mo prins mama cand beam si a zis sa nu mai beau si m-am lasat