| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp poate slabi un barbat in varsta de 22 ani 45 kg? el avand 125 big grin doar cu dieta si putin sport ca nu prea am timp

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Ca timp,nimeni,nici macar un specialist, nu ti-ar putea agaranta un timp anume, in care sa slabesti atat de multe kilograme.Le-ai pus intr-un timp indelungat, trebuie sa le dai intr-un timp si mai indelungat jos!
Doar cu dieta si fara ceva miscare, iar este foarte greu.Trebuie facute ceva exercitii,chiar si statice(cu mingi grele),un mers mai alert,cat iti permite greutatea,urcat-coborat scari putine si din ce in ce mai multe. Daca nu ai timp,trebuie sa-ti faci,deoarece este sanatatea ta in mijloc:grasimea deja a acoperit unele organe, sangele sigur este mai gros, tensiunea este probabil mare, creierul nu mai este oxigenat cum trebuie, etc.Asa ca, tic-tac-ul incepe sa se incetineasca chiar si la 22 ani, dar mai tarziu poate sa fie si mai rau!

| mont a răspuns:

De putut se poate repede daca se infometeaza serios si face miscare, dar nu iti recomand ca nu e deloc sanatos, mai bine slabesti mai incet, dar sanatos si sigur.

| baf a răspuns:

Sport.dimineata abdomenehappy renunta la dulciuri ..mananca putin si des ..si cauta o dieta pe net..ai putea sa incerci cu fructe. pepene ca e vara ...depinde de el si de cat de mult isi doreste..kilogramele se dau jos destul de greu, depinde de organism ...cu vointa o sa reusestihappy