| anonim_4396 a întrebat:

In ce banca stati la scoala si de ce?

Răspuns Câştigător
| βoborozzza a răspuns:

Stau in prima ca imi place cand imi vorbesc profii numai mielaughing

19 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

in prima banca fata-n fata cu profii angry ca asa m-a mutat dirigu angry ca sa nu mai pot copiia angry

| AliceHappyGirl a răspuns:

In a doua banca de la mijloc. De ce? Pentru ca acolo imi placehee hee

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

In ultima de la geam. De ce? Simplu ca sa ma uit` p geam cand trec baieti frumosi, sa copiez, sa rad, sa vorbesc neaah deja ma doare mana. Ceaules:X

| helpu a răspuns:

In banca de la perete ca acolo m`a pus rabla de diriga happy

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

In a 4a d la geamwinking.Ptr ca acolo nu vde profesorii ce fac eu in orelaughing.Si ca sa ma uit p geamhee hee

| LaRiiuU a răspuns:

In prima banca de la peretelaughing pentru ca doua handicapte de colege mi-au luat locul din fundul clasei a doua saptamana cand am inceput scoala.

| SunnyFlame a răspuns:

In prima :-o vaii nu pot face nimic.si mo pus diriga si cu cel mai enervant sacaitor coleg...da intr.un fel e fain ca stau cu el in banca ne ma amuzam mai des.infine deci=> in prima banca pentru ca a zis diriga ca vorbesc prea mult

| stefyk97 a răspuns:

In a doua banca pentru ca acolo m-a pus diriginta sa staulaughing

| Katerine a răspuns:

In prima, pentru ca nu vad bine

| daniela36783 a răspuns:

Ina a4a pentru ca acolo pot vb la tel cand vreau eu si colegu care este varmiu imi tine parava funda

| Buburuzzza a răspuns:

Eu stau in prima banca deoarece invat bine... Funda?

| LADYBi2a a răspuns:

In banca a 3-a de pe randul din mijloc, pentru ca pot copia bine happy

| USAGirl a răspuns:

In ultima ca sacopiezsi sa imi fac temele la alte materii si sa ma uit pe geam

| Noname_8352 a răspuns:

In ultima ca sa vb cu colegelelaughing)rolling on the floor)

| Soranaa a răspuns:

In ultima de la gean.De ce? thinking Pt. ca sunt inalta sh imi place pentru ca nu ma vede ce fac sh nici nu ma aude cat vb cu colega in orelaughing

| CristinaKriss a răspuns:

Eu stau in prima banca deoarece invat foarte bine

| razvan7x_2096 a răspuns:

In banca pima langa profesor de ce ca sunt scund si ca sunt cam rau si nea despartit de colegul de banca ca radeam perea mult

| Punkyy a răspuns:

In ultima de la geam smug. Dc?laughing Pt ca m-a pus diriga rolling on the floor cica asa numai copi rolling on the floor

| Lishie a răspuns:

Ultima banca, randul din mijloc. Copiez/vorbesc la telefon/joc carti/mananc/dorm/ascult muzica/ma uit la film/fac teme la alte obiecte. Am toate motivele.