| anonim_4396 a întrebat:

Voi stati singuri in banca la scoala? Daca da, cum va descurcati? colega mea de banca s-a mutat si imi este greu sa stau singura

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stau singur, dar as vrea

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E greu sa stai singura in banca. Ar trebui sa ai o colega langa tine.

| mnbvf a răspuns:

Nu am stat niciodată singură, doar cu excepția în care profesorul/ învățătoarea ne punea să stăm toți singuri în banci. Dar sunt sigură că mai ai colegi alături de care să stai, fii cât mai deschisă și găsește pe cineva cu, care să te înțelegi. Nu o să-ți facă bine să stai singură pentru că în acest mod o să te retragi tot mai mult de ceilalți și de cele mai multe ori, o să fii plictisită, neavând pe cineva aproape ca să discuți. Întreabă și vezi cine vrea să-ți fie coleg de bancă. Baftă happy