| SooJin a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala? V-a dat orarul? Stati in banca cu cine vreti voi sau v-a mutat?winking

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

A fost naşpa.
Ne-a dat doar orarul pe mâine.
Stau în bancă cu cine am stat şi anul trecut.

| Holocaust a răspuns:

Orarul e provizoriu.Se schimba de pe o zi pe alta.Momentan stau in banca cu cine-mi convine, dar sigur o sa ne mute.Are o obsesie cu asta si ne muta o data la 2-3 saptamani.

| Jipa95 a răspuns:

Sunt clasa a XII - a, saptamana aceasta stau acasa, am practica :v

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt a 10-a, crezi ca-mi maia duc eu aminte cum a fost prima zi de scoala? Abia de-mi aduc aminte de prima zi de liceu care a fost anul' trecut.
P.S. Ti-am inteles intrebarea dar am raspuns asa cum e formulata.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Da, ne-a dat orarul, cu cine am vrut noi ne-am pus.