| DreamingAboutYou a întrebat:

In ce episod din ce sezon din The Vampire Diaries, Elena se va transforma in vampir?
FUnda

5 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Pai daca era sa fie dupa carte trebuia sa fie vampir acum in sezonul 3 (la sfarsitul celei de-a 3-a carti ea se transforma in vampir). dar cum filmul nu prea respecta cartea... nu se stie daca va fi vampir sau nuhappy

| DreamingAboutYou explică (pentru justagirl2):

Dar Elena va afla ca el este vampir?

| justagirl2 a răspuns (pentru DreamingAboutYou):

Care el? daca te referi la Stefan da stie ca e vampir (si in carte)

| justagirl2 a răspuns (pentru justagirl2):

La sfarsitul celei de-a 2-a carti se transforma in vampir scuze

| Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a răspuns:

În niciunul din cele apărute până acum.