| Static a întrebat:

Funda si vot! In erialul tv Vampire Diaries sezonul 3, in ce episod se transforma Elena in vampir si cine sau cum se transforma? big grin

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Inca nu se stie nimic, cine, cand si dc.cartile sunt total diferite de serial nu se aseamana deloc, asa ca mai bine uita-te pana la sfarsit si ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga,Elena nu se transforma in vampir in sez 3!

| Static explică (pentru anonim_4396):

Ba se transforma, m-am mai informat, asa este si in carte.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Static):

Nu,nu se transforma in film, in carte poate da, dar in film nu cede-ma ca l-am vazut!

| jiyoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti cam proasta. Nu exista film The Vampire Diaries 1. 2, nu ai cum sa vezi nici serialul intreg deoarece nu s-a finalizat. Inca nu se stie daca se transforma. Cred ca confunzi cu Twillight!

| Twiiix a răspuns:

Se transforma in sezonul 4.....nu 3 laughing

| Twiiix a răspuns (pentru Twiiix):

Sunt la sezonul 3, si nu se intampla nimic..si verisoara mea a vazut pana acum toate episoadele care au aparut in sezoul 4..si Elena s`a transformat.Se transforma cu sangele lui Damon, dar nu stiu exact cine o transforma..cred ca Meredith.