| raduspace10 a întrebat:

In ce masura considerati ca perspectivele freudiene mai sunt valabile in zilele de azi?

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Freud ăla... hmm... Îl cunosc pe tip! Mi-a făcut o șhaorma de nota 10. Fiecare ingredient pe care-l băga, era 100% natural. Trebuie să-i aflu secretul din spatele acestui succes neapărat. Mai ales că a testat pe zeci și sute de subiecți șhaorma asta, toți fiind mulțumiți.

| raduspace10 explică (pentru UzOm):

Dar in metafore mai vorbesti... laughing tot nu mai primi vreun alt raspuns, deci dau funda

1 răspuns: