In ce personaj ai alege sa te transformi?

Daca ti-ar fi oferita ocazia sa te transformi in personajul tau preferat din desene animate, benzi desenate sau filme, pe cine ai alege?

124 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Spider-man sau Hulk.

| Neverwas a răspuns:

Capitanul America, normal!

| ksuper31 a răspuns:

Asta e o intrebare grea...totusi cred ca-l aleg pe Electro din Spiderman.Si acum imi aduc aminte ca jucam un joc Spiderman pe Nintendo si era boss Electro.M-a traumatizat la cat de greu am trecut de el laughing.

| NMLs a răspuns:

Zoro(din One piece)

| Tliv294 a răspuns:

Sharon din Zambetul lui Sharon laughing

| DanielCross a răspuns:

Peeta din Hunger Games!

| Nudamnume a răspuns:

As alege Ghost Rider.

| Okkultist a răspuns:

In ce am fost laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

1.Wolverine (X-Men Evoluţie)
2.Nightcrawler (X-Men Evoluţie)
3. Mistique (X-Men Evoluţie)

Stiu că e ciudat să aleg băieţi dar astea sunt personajele mele favorite! ^_^ Oricum, cel mai mult mi-aş dori să mă transform în Wolverine dar varianta feminină. Cam ciutat, nu? rolling on the floor

| LoveAngels a răspuns:

Lucy.(Fairy Tail).

| SmileyQueen a răspuns (pentru IuliiChiştooc):

In sfarsit un fan Harry Potter! happy

| TheRealDaniel a răspuns:

Superman

| SAMM0603 a răspuns:

Kagome.

| Caracter3 a răspuns:

Alvin

| Akihito a răspuns:

Son Goku (Dragon Ball)

| AndreeaIII a răspuns:

Sakura din Naruto Shippuden

| Rusenzy a răspuns:

Anime: Ino Yamanaka(Naruto Shippuden)
Animatie: Tinker Bell

| TnT123 a răspuns:

Wolverine

| Radu1015 a răspuns:

M-as transfroma in Superman! Ma caracterizeaza!

| alexgaga123 a răspuns:

LaDy GagA

| CrissuCrissPwpic a răspuns:

M-as transforma in cleo din tutenstein

| Radamel a răspuns:

Arrow

| xz2121 a răspuns:

Personaj din filme:Capitanul America
Personaj anime:Naruto

| HinataYuno a răspuns:

Hinata Hyuga(Naruto/Naruto Shipuden) sau Misaki Ayuzawa(Kaichou wa maid sama) sau Rias Gremory(Highschool DxD) sau Gasai Yuno(Mirai Nikki), dar in principal Hinata.

| zahy a răspuns:

Eu nu pot fi o copie.

| zahre a răspuns:

Mi-ar placea, de fapt mi-as dori, sa ma transform in Bella Swan din Twilight.Ar fi atat de placut sa am prieteni de diferite specii:ganditi-va ce ati simti la gandul ca o haita intreaga de varcolaci v-ar iubi, că vampirii v-ar considera parte din familia lor, cu toate ca sunteti un simplu om patetic.Ar fi minunat, mai ales pentru o persoana care nu are nici macar un prieten si care este groaznica din toate punctele de vedere.

| dsafgdsag a răspuns:

BatMan. big grin

| Selly13 a răspuns:

Tom din Tom si Jerry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena Gilbert... :3

| OaiaNinjalău a răspuns:

Curaj cainele fricos