| anonim_4396 a întrebat:

In ce tara v-ar fi placut sa va nasteti? Mie in Australia sau SUA, mai mult Australia, pare frumos

19 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Eu as fi vrut sa ma nasc in LA happy SUA baza

| Superior a răspuns:

Germania sau Spania.

| BlackRose03 a răspuns:

In Australia nu si acum cu Tramp presedinte SUA iese de pe lista.In schimb mi-au placut mereu tarile asiatice(cultura, modul de viata, educatia etc). Cred ca as fi vrut sa ma nasc in Coreea de Sud sau Japonia.

| A02Sniper a răspuns (pentru BlackRose03):

M-ai bine doar sa locuiesti acolo, fiecare arata cam la fel, si mai aveai si pl de 10 cm.rolling on the floor
La ce poluare si aglomeratie e acolo. nu e liniste deloc.

| BlackRose03 a răspuns (pentru A02Sniper):

Tot e mai bine ca in Romania.
Si nu am pl in mm. laughing

| anonim_4396 explică (pentru A02Sniper):

Media in Asia la pl e de 7 cm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un cangur in Australia.

http://static.cinemagia.ro/img/db/movie/00/05/70/kangaroo-jack-103342l.jpg

A zis ca-i bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E din Kangaroo Jack imaginea, mincinosule

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-a pacalit, a zis ca el e in poza, i-am zis sa-mi de-a un apel video dar nu a vrut.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca si eu am canguri pe acolo

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt unii canguri de treaba, ca si oamenii, m-am dus in Australia si unul a vrut sa mi vanda un telefon stricat si eu i am zis " man, n am bani " si a zis ca " daca nu cumperi telefonul, o omor pe familia si pe sora ta" = asta e de pe la Silviu Gherman
Oricum, ar merge niste vin fiert acum,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Romania.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Te manca serpii acolo in Australia si caldura. Cum am mai spus eu as vrea noua zeelanda pentru ca este o tara foarte frumoasa si are toate anotimpurile. Ar merita vizitata de romani

| anonim_4396 explică (pentru CatalinVictor1985):

Atunci SUA, nu vreau sa mor mancat de serpi

| JetBlueJet a răspuns:

In Australia...mai exact in Melbourne

| Felissa13Eden a răspuns:

Australia suna bine, dar mie mi-ar fi placut sa ma nasc in Canada. Oamenii is buni acolo si imi place ca teritoriul lor e plin de paduri :3

Răspuns utilizator avertizat
| Stefanismyname a răspuns:

Sua,In Los Angeles sau New York... Sper sa plec acolo cand devin mai mare

| Lexi27 a răspuns:

Germania,Franta,Japonia,Rusia,Portugalia sau in Australia.Da lasa ca tot mai bine este in Romania.