| georgy7165 a întrebat:

In clasa mea este un baiat care ma tachineaza mai mereu si cand mi se adreseaza zambeste tot timpul si vorbeste frumos cu mine iar daca eu spun ceva si el este prin apropriere imediat cmenteaza si ma contrazice mereu. Oare ma place sau doar vrea sa ma enerveze?

9 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Te place...asa faceam si eu laughing

| Alle15 a răspuns:

LOgic ca te place! Si mie imi face la fel un baiat de 13 ani.Si ma place ca mi-a zis verisoara lui,, deci DA! Bafta si sper sa fi cu el...

| Florry19 a răspuns:

Nu e atât de simplu de spus! Depinde şi de cum vă înţelegeţi, care este relaţia voastră! De exemplu acelaşi lucru mi se întâmplă şi mie, eu fiind puţin mai băieţoaică, unii colegi mă tachinează exclusiv cu scopul de a mă enerva! Îţi bate şi alte apropouri? Unde eşti tu, ţop şi el? Dacă nu şti tu, care vorba aceea, îl cunoşti ...cum am putea să îţi spunem noi?

Răspuns utilizator avertizat
| ina129 a răspuns:

Din experienta sigur te place

| axelmatei a răspuns:

Hmm...depinde cati ani ai asa ca o curiozitate

si incearca sa vorbesti cu el fara sa va contraziceti sau daca el incepe tu nu continua big grin

| InSaNe a răspuns:

Vai ce comic laughing Eu zic ca te place 100% Exact asa sunt si eu cu colega mea... careia n-am curaj sa-i spun ceea ce simt pentru ea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te placesmugsigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi citu cum faci