| caty_3663 a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa nu stiu daca si el ma place ma tachineaza mereu multi spun ca o face fiindca ma place dar nu stie cum sa comunice eu nu stiu ca sa cred. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Categoric, TE PLACE!batting eyelashes asa fac baietii cand nu stiu cum sa ti-o spuna. Vezi apropie-te de el cumva poate ajungi sa-l placi si tu. happy

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Asa poate este firea lui, poate nu se simte bine vorbind mult, si apoi daca nu-i place comunicarea o face prin gesturi.Acum depinde si ce vrea de la tine poate vrea numa sa se joace, poate chiar te place.Ar trebui sa iti dai imediat seama daca se joaca cu tine, din figurile care le face. Daca e serios si iti zambeste si nu isi bate joc de tine inseamna ca te placehappy! BaftA! Pa, pa

| agbdlkid a răspuns:

Poate este o fire mai timida si de aceea si nu se apropie de tine, incearca tu si fa primul pas si el se va incuraja si apoi totul va fi ok!