| anonim_4396 a întrebat:

Salut..Pe 20 martie e ziua iubitei mele, implineste 17ani si nu sunt sigur ce cadou sa ii iau, eu m-am gandit la un buchet de 17 tradafiri si un urs mare de plus, astept idei sau daca e bine la ce m-am gandit eu, multumesc.

10 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Incearca trandafiri albastri. sunt foarte frumosi. si un inel de argint, ceas de mana, telefon, lantic de argint/aur, bratara, cicolata sa nu lipseasca in niciun caz

| Ramo_9946 a răspuns:

O idee foarte buna, 17 trandafiri si urs de plushappy La multi ani iubitei tale! Sa va iubiti mult...:*Baftawinking

| Azµre a răspuns:

Ursul + Un singur Trandafir! Nu cantitatea contează ci calitatea cum le vei da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

16 roşii şi unul artificial în mijloc alb. Şi-i vei spune aşa: sentimentul meu de dragoste pentru tine se va stinge în momentul în care trandafirul cel alb se va ofilii; ceva de genu (adică niciodată). Un ursuleţ? Ar fi prea copilăresc. De ce nu îi cumperi altceva? Un lănţişor cu o inimioară sau o brăţară cu un mesaj scris în interiorul ei sau dacă ţi se pare prea scump aşa îi poţi dărui trandafirii şi pur şi simplu printre ei adaugi o scrisoare de dragoste. Sigur va aprecia!

| Resurrection a răspuns:

Ar fi bine dar mai intereseaza-te putin sa vezi poate isi doreste ceva anume smug

| crystiyna a răspuns:

Mie una mi se pare perfect, trandafirii, florile sunt nelipsite iar pentru varsta ei un ursuletz mai mare ar fi o supriza foarte placuta!

| cristinalungu98 a răspuns:

Hmm..cred ca ar fi un cadou perfect pentru ea
succes happy

| justme01 a răspuns:

Un ursulet si un buchet de trandafiri este cadoul perfect.Cred ca o sa aprecieze foarte multhappy

| Andreea1622 a răspuns:

E o idee foarte buna...ai putea intreba si prietenele ei ce si-ar dori ea happy...La multi ani iubitei tale!

| Junkis3 a răspuns:

Daca te tine buzunaru. lasa dq trandafirii si i-ai o pereche de cercei de argint / aur, mai frumosi. si pe langa si un trandafir. smug te tine-n ea toata seara dupa aia laughing