| Demeister a întrebat:

În general de la ce pornesc bătăile în cluburile de noapte?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Alcool. Fete. Neintelegeri intre baietii cu gura mare.

| Demeister explică (pentru DoarBogdan):

De la fete?
Gelozie?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Demeister):

Si mai sunt si injuraturile...

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alcool, femei, droguri, orice.

| Musique a răspuns:

De la fustele prea scurte.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Cu siguranta asta este laughing

| Drimmero a răspuns:

Ipocrizie, sa te bati pentru o femeie de noapte, este cea mai mare prostie, bwuahaha!

| OldSoul a răspuns:

Majoritatea dupa putin alcool la "bord" se cred atotputernici, si desigur, se gaseste sa se lege de unul, sau de prietena unuia si cum nici aia nu sunt mai prejos, incepe bataia.

| Florentina9210 a răspuns:

De la alcool, de la bani, de la tarfe.

| immaBeast a răspuns:

Tot ce au spus userii de mai jos, doar ca eu explic asta intr-un cuvant, prostie!
De la prea multa prostie.

| veryhonest a răspuns:

De la oameni complexati.

| Biițăăă a răspuns:

Alcool.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biițăăă):

Daca alcoolul este cauza atunci cum iti explici ca exista si atatia oameni care nu devin violenti la bautura?

| Biițăăă a răspuns:

Atunci cum îți explici că oamenii sunt mai violenți atunci când sunt beți decât atunci când nu sunt, krakilla?

| Ambient a răspuns:

Nu alcoolul, femeile sau drogurile sunt de vina. Un IQ foarte scazut, in principiu asta e motivul.