| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea aia, el este si intr-o situatie cam foarte proasta cu banii, parintii mei nu sunt de acord deoarece spun despre el ca este sarac etc, iar eu imi doresc un iubit mai cu o situatie financiara macar la jumatate nu chiar asa de jos...Si observ ca nici eu nu mai sunt atrasa de el, doar o simplu obisnuinta.Nici chef sa vorbesc cu el la telefon nu am, nici sa ma vad cu el, nici nimicastraight face.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

S-ar putea ca cei cu bani sa nu tinteasca la nivelul tau, s-ar putea sa loveasca ceva mai sus. Ambigua ratiune, domnisoara.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bine, te-am inteles, printeso. Acum cauta-ti alt print, care sa-ti aduca pantoful pierdut de cenusareasa.

| Flav a răspuns:

Asa-i, m-ai uns la suflet. Dragostea trece si prin stomac, asa-i?

| Alex_2741 a răspuns:

Buey buey sa mor eu ce intrebare de rahat scuzati-mi raspunsustraight facece dracul fata? Tu esti de aia (dragoste pe bani) nu mai are omu bani nu e dragoste nici macar prietenie straight face. SA iti spun cevastraight face nici eu nu am bani sunt exact ca baiatu pe care il prezinti tu aici. Si uite ca fosta nu imi cerea sa am nici macar 1 leu nu mi-a cerut niciodata nimic. Tu vrei sa aiba bani? Cati ani are "printeso"? te-ai gandit vreodata ca ai putea sa il iubesti si fara banii? te-ai gandit vreodata ca banii nu cumpara mereu fericirea? si sa treaca dragostea? Bravo Gabrielă s-ar putea ca cei care au bani nici sa nu se uite la tinewinking sa se uite mult mai sus vorba lui Parintele 2 sa treaca pe langa tine si nici macar sa nu iti arunce o privire chiar daca te uiti tu la ei mult si bine si lung. Vrei bani? fa-ti singura. Daca nu stai si singura pana iti va veni Fat Frumos cu Banii in traista pentru tine. Doamne sa mor eu cat ma enervati voi astea care sunteti dupa banii toate. Daca il iubeai cu adevarat il iubeai si cu si fara bani. Esti o c***vawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav nu ma intelege gresit, nu sunt de aia care sta cu baietii numai pentru bani sau ceva de genustraight faceDoamne ferestestraight face insa nu stiu cum sa explic dar nu are nici macar cateva sute de mii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, hai sa va zic de la inceput, nu sunt o curva cum spui tu pana la urma, nu sunt pe acest site pentru a ma jigni deoarece eu nu v-am jignit cu nimica pana la urma.Si nu sunt materialista insa numai eu il scot pe el in oras, in asta 1 an de zile numai eu i-am dat bani ca sa il scot din probleme, el m-a scos odata in oras la un suc si atata. El ma insela, ok l-am acceptat, eu nu l-am inselat niciodata, ma jigneste etc. Voi nu stiti toata problema sa zic asa.Eu v-am cerut doar un sfat atata tot.Nu vreau sa ma judecati ca voi nu stiti mai bine ca mine cum este aceasta situatie.Multumesc mult