| anonim_4396 a întrebat:

In noaptea de revelion eram la cineva acasa si eram cu totii cam beti.
Era acolo si unul foarte enervant care nici nu stiu cum a putut sa fie invitat acolo, dar in fine. In noaptea aia iarasi m-a sacait cu niste intrebari tampite de-ale lui de pilda,, ba Victore, stiai ca mama ta i-a supt-o lui tactu?" sau chestii da-astea enervante.
Pe la 4 noapte el s-a culcat intr-o camera pentru ca ii era somn si urma sa se trezeasca a doua zi tot acolo. Eu am profitat de situatie si i-am facut ceva ce poate suna diabolic. M-am dus in baie, mi-am dat lab* si chiar cand urma sa ajung la orga** am intrat peste el in camera si m-am terminat pe fata lui. Da, fratilor. Chiar asa.
Va dati seama ca in 2 secunde era treaz si urla pe-acolo nu stiu ce de morti, de raniti, etc.
A vrut sa ma bata, dar m-am incuiat in baie. Am asteptat acolo pana sa se culce la loc si apoi am plecat acasa(pe la 5).
Acum, oare intamplarea aceasta va avea consecinte? Adica sa ma astept sa vina cu vreo 10 oameni dupa scoala(suntem in aceeasi scoala) si sa ma bata? Sau poate doar sa imi poarte pica si nimic mai mult. Frica de el nu pot spune ca imi e frica, caci il fac cu usurinte la 1vs1.
Doresc sfaturi si putin ajutor daca se poate. Voi ce ati face in locul meu?
FUNDW!

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Dacă vine le tine ii spui așa:
Frate, aștept banii, ai habar cât costa o masca faciala cu sperma?

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Adica sa-i zic ca de fapt ala era fals?
Dar merge sa-i zic ca gen era sapun, sau isi da seama...
Oricum, iti dau fundq

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing Daca vine la tine ii zici ca nu stii ce s-a intamplat

| Lioana a răspuns:

Te poti astepta la orice din partea lui. Ceea ce ai facut este foarte batjocoritor. Reactia lui depinde de ce fel de om e. Noi nu avem de unde sa stim cum va reactiona pentru ca nu-l cunoastem. Oricum te poti astepta sa ti-o intoarca cand te astepti mai putin. Ar fi bine sa-ti ceri iertare pentru asta si sa-i spui ca n-ai stiut ce faci pentru ca erai beat.

| BlackRose03 a răspuns:

Funda*

Esti un idiot si ew

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii optimist, poate i-a placut, cine stie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vine la mine singur sigur il bat, dar daca vine cu mai multi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti gay? laughing))) wtf? Daca iti plac baietii, si sa iti dai drumu pe fata lor, trebuia intai sa il intrebi si pe el daca ii plac baietii, sau de tine, inainte sa faci asta. Si cadeati de comun acord. El isi dadea drumu pe mecla ta si tu pe a lui. Apoi va cereati prietenia unu altuia si aia era.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Frate, eu i-am facut asta ca sa-l umilesc!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-ai umilit tu. Exact ca in southpark cand cartman si-a bagat puta lu butters in gura si si-a facut un selfie, si a zis ca l-a umilit. Si a ras toata scoala de ei.
Ai apucaturi gay mic. Puteai sa-l umilesti la fotball, sa fii mai bun ca el, sa-i "dai urechi". Sau la vreo materie, tu sa inveti sa iei 10 si el 3. Asta da umilinta. Da ce spui tu aici, e totally gay. 100%

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prietene, el s-a umilit.
Ti se pare ca daca cineva ti-ar da cu lichid seminal pe fata acea persoana ar suferi sau tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce ai face asta unei persoane de acelasi sex? Sti ce as fi facut eu daca eram ciutan si imi faceai asta, pe langa faptul ca te bateam de te cacai pe tine. Le spuneam alor mei sa iti sune parintii si sa le spuna ce ai facut. Sa te trimita intr-o tabara de-asta anti gay, si sa te faca de rusine si celorlalti parinti. Ca stii, parintii vorbesc intre ei happy you need help.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O gluma inseamna sa-i schimbi cuiva sucu din pahar cu zeama de muraturi, sau sa-i pui nisip in pantofi. sau sa-i iei telefonul si sa postezi ceva funny pe Facebook-ul lui. Dar nu ce aberezi tu, gay stufflaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cum dracu ti se scoala cucu, cand vezi un barbat, care doarme, si sa-ti si dai drumu? nu-ti pui un semn de intrebare? tinand cont ca si tu tot barbat esti?
Daca era femeie mai ziceam, ba esti psihopat la cap, ai perversiuni sexuale la cutiuta, ai vazut printr-un film xxx, dar asa, ce-ai facut tu, 100% gay happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In mintea mea euma gandeam la o femeie super sexy ce ii lingeam clit$risu#, dar cu greu am putut sa imi dau drumu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-o mai da la intoarsa ca esti gay ce sa mai. Trebuie sa te gandesti de pe acum la viitor. Sa-ti cauti partener, si sa va faceti planuri. laughing)) Ce-o fi ma in mintea aia a voastra? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prietene, eu sunt 100% streight. Ma jur pe rosu.
Am avut chiar si prietena. Mereu m-au atras fetele si mi-a fost rusine si ma inroseam foarte tare cand vorbesc cu ele. Asa sunt dintotdeauna. Mereu cand imi dau lab@ ma uit la filme pprno cu lesb#ience.
I-am si scris mai multe scrisori de dragoste unei fete(in incercarea de a o cuceri cand eram mic si prost) si chiar le-am dat palme pesre fund la fete.
In plus mi se pare tare scarbos un act sexual intre 2 barbati(cum i se pare oricui) tocmai de aceea i-am turnat lichid seminal pe fata, tocmai ca sa imi bat joc de el si sa ma razbun. Punct

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo, si daca as fi facut asta unei fete, oricat de apropiate ar fi fost ea, s-ar fi consideeat viol pentru ca era fara voia ei

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Apropo, si daca as fi facut asta unei fete"
In primul rand de ce ai face asta, cuiva? fara sa ceri acordul?
Fata/Baiat, n-are importanta, asta nu schimba cu nimic faptul ca ce-ai facut e gay, si baiatul ala, te poate reclama si el, la fel ca o fata, daca vrea.
Acum trebuie sa il lasi si tu pe el o tura, si cine stie, poate va placeti unu pe altul si, va combinati. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine vere, crezi ce vrei. Eu doar atat iti zic: ca eu am facut asta ca sa ma razbun pe el, si doi la mana, cat oi trai numai la piz#e am sa dau. Punct

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit si clipu despre care vorbeam :))) lmao
https://www.youtube.com/watch?v=U2_Y22ar3rI

| SupMates a răspuns:

Cum poți face așa ceva?!?
Oricate cacaturi sa îți fi făcut asta este idioțesc!