| Se7en98 a întrebat:

Salutari TPU, innebunesc de frica, deci sa va povestesc ce am patit cu 15 minute in urma, am iesit din camera si m-am dus pana la baie, am iesit din baie, si am decis sa ma duc la bucatarie sa halesc ceva, si cand pun mana pe manerul usii de la bucatarie, din bucatarie pe partea cealalta a usii se aud 2 bocanituri in usa deci n-avea cum sa fie nici mama nici sora nici tata ei toti dorm in camerele lor din bucatarie a batut cineva, si era lumina stinsa, doamne mor de frica, am fugit in camera mea cu cea mai mare viteza si am incuiat usa crying, ce poate sa insemne asta? Scuzati de categorie dar e cea mai populara!

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fa o sfanta cruce si zii tatal nostru si se termina ace "cosmar"
Poate a fost furtuna.
O zi frumoasa sa aihappy

| MadRaven a răspuns:

înseamnă că mintea îţi joacă feste. Probabil s-a auzit un zgomot de afară şi tu te-ai speriat prea tare, iar mintea şi-a imaginat că era cineva acolo.
Stai calmă.
Numai bine!(:

| Se7en98 explică (pentru MadRaven):

N-are cum sa fie de afara, am simptit acele bataturi in usa s-a auzit 100% clar ca era batut in usa... sad

| Patry a răspuns:

Totul vine din psihic! happy
Helaauu, nu mai fi asa speriata/speriat laughing Poate au fost vecinii de la etaj, du-te si mananca, oricum gandeste-te ca e familia ta acolo sa te apere, take carewinking!

| Se7en98 explică (pentru Patry):

Stau la tara la casa pe pamant, vecinii n-aveau cum sa intre. Eu cred ca e ceva paranormal.

| Patry a răspuns (pentru Se7en98):

Nu exista fenomene paranormale laughing, numai eu credeam in chestii din astea pe la 9-10-11 ani laughing...
Totul vine din psihic, ti-am mai zis, fantomele/spiritele nu exista, le-au inventat oamenii. zi o rugaciune, nu stiu.laughing happy sau daca chiar ti-e asa frica du-te in pat langa sora ta

| Patry a răspuns:

Te pup si sa nu mai fi asa fricos / fricoasa :*!

| Patry a răspuns:

Du-te mananca linistit :*************!

| Ibrahimovic a răspuns:

rolling on the floor)))
Nu cred ca era nimic..doar imaginatia ta. laughing

| Se7en98 explică (pentru Ibrahimovic):

Cand o sa simpti pe pielea ta o sa vezi ce vesel vei fi. cum esti si acum, cum poti spune ca e imaginatia mea daca urechile mele au auzit si am simptit vibratia acelor bataturi, era un bocanit puternic!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Se7en98):

Poate vecinul tau batea carne pentru gratar. happy rolling on the floor))))))
In orice caz, ma indoiesc ca era cineva la tine in casa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa orgoliul. Du.te la sora ta daca nu vrei la parinti si spune'i faza..dormi cu ea.

| Lαrisα a răspuns:

Poate s-a auzit de afara sau poate a cazut ceva. Nu ai de ce sa te sperii!

| StefanChriss a răspuns:

Ce zici sa-ti trezesti parintii si sora? laughing Alaturi de ei ar trebui sa te simti mai in siguranta.

| Se7en98 explică (pentru StefanChriss):

Am 16 ani, nu mai pot sa fug la parinti si sa le zic ca am cosmaruri si sa dorm cu ei. sad

| StefanChriss a răspuns (pentru Se7en98):

Eu locuiesc singur, da daca imi iau panica noaptea, imi sun toti prietenii din caminele din apropiere si-i chem sa vina sa doarma la minelaughing. E irelevant ce varsta ai, daca ti-e teama de ceva, faci ceea ce trebuie ca sa nu-ti mai fie!

| Salahadin73 a răspuns:

HAHAHAHAHAHA.Tre' sa ne intalnim ca sa-mi dai sapa in gura sau mi-o trimiti prin posta?

| shippuden a răspuns:

Esti bantuit de fantoma ghobogyrol, ca sa scapi de ea trebuie sa sari de 1000 de ori intr-un picior

| RebecCa11 a răspuns:

Te uiti prea mult la filme cu fantome / fenomene paranormale. Eu am 15 ani si sunt mai mereu singura acasa si nu e zii sa nu vad un film de groaza, si cred ca am vazut majoritatea filmelor horror si mister din ultimii ani, ar trebuie sa reactionez asa cand aud pocnituri sau tipete sau tresat noaptea in somn? Asta vine din mintea ta! Zi tatal nostru in gand si incearca sa te gandesti ca doar ti s-a parut!winking

| Se7en98 explică:

Ba eu aici mor de frica, dar tu ma iei la misto? si asa mai nu am facut infarct! Lu asta ii arde de misto

| Adiii23 a răspuns:

In primul rand mai bine ai sta cu parinti tai in camera laughing Pt ca fenomene paranormale chiar exista nu vreau sa zic mai mult pentru ca e sacaitor

| Londonezul a răspuns:

Eu cred ca ti sa parut.Nu ai de ce sa te temi, du-te si mananca linistit/linistita.