| Crisyy a întrebat:

In prezent sunt vopsita satena cu suvite aramii si as vrea sa ma fac un roscat-aramiu sau doar roscat deschis, dar nu ma pot hotara, o parere?big grin mentionez ca am ochii albastri.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mie'mi plac ambele şi cred că nu ţi'ar veni rău niciuna. Cel mai bine ar fi să'ţi întrebi coafeza ce s'ar potrivi mai bine.
Succes!

| BiancaAnaMaria a răspuns:

Mie una mi se pare bestiala culoarea rosie, ca cea a Rihannei mama si cu un par dela drept, nu prea lungday dreaming.M-as vopsi si eu asa dar scoala mea nu accepta asa cevachatterbox