| danielcretu1980 a întrebat:

In strainatate, elevii, dar mai ales studentii fac parte din "fratii".
La noi, sunt cel mult grupuri, gasti. Cat de important este pentru voi sa faceti parte dintr-un grup anume?
Care e acela? De ce vreti sa faceti parte din acel grup?

4 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

As vrea sa fac parte pentru ca e mai distractiv. Poti sa iesi cu ei sa te simti bine si sa fim impreuna la bine si la rau ne-am apara unul pe altul si asa mai departe de aceea mi-as dori sa fiu intr-un grup calumea.

| danielcretu1980 explică (pentru LoveAgain):

Cam ce grup ti s-ar potrivi?
cu cine vrei sa faci toate lucrurile astea?

| Lavinia218 a răspuns:

Eu as prefera sa fie toata clasa un grup.happy sa fim toti uniti (asta daca nu as fi terminat studiile )!

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Ei bine, eu fac parte dintr-o gasca plina de comedieni, biciclisti, talentati la diferite obiecte si as putea spune ca este un grup IMENS(tot cartierul) suntem toti uniti si chiar daca ne mai certam nu ne afecteaza stim ca tinem unii la altii si drept sa spun ca in timpul scolii nu pot sa merg prin cartier. Dar pastrez cu ei legatura si ma distrez cu ei si la distanta.