| sasven a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat.Nu stiu cum sa va explic dar in zona prin care stau eu cu baietii sunt mai multe grupuri de persoane sau gasti cum vreti voi sa ii spuneti.Cand spun gasti nu ma refer la acele persoane ce jefuiesc sau alte lucruri de genul acesta.Si eu fac parte dintr-un grup de persoane si exista o fata din alt grup care imi place.Ea nu imi stie numele deoarece aceste "gasti" nu stau impreuna mai niciodata.Ea este mai mare ca mine cu un an si as vrea sa ma placa.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca sa o contactezi, pe fb de exemplu. Acolo puteti sa vorbiti si eventual sa o inviti undeva. Si dupa situatia o sa mearga de la sine.

3 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Spune-i in fata! asta e lucru cel mai bun.

| sasven explică:

Sunt si putin timid. Uneori incerc sa ma dau mare aratandu-mi forta adica sutand tare in minge, facand flotari, dar nu prea reusesc mai tare inrautatesc situatia deoarece am lovit-o si pe ea si pe amicile ei cu mingea.

| sasven explică:

Da dar ea nu intra pe facebook deoarece nu-i prea place