| mezeicristina33 a întrebat:

In urechea dreapta nu-mi mai pot pune cercei, dc? Cum pot sa-mi pun iarasi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a astupat gaura, poti sa tii-o faci singura acasa cu niste spirt si desigur cercelul, daca nu te duci si dai 20 de lei la bijutier gaura + cercei medicinali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinfectezi urechea, cercelul si apesi mai tare si aia e. Daca ai cercei medicinali cu atat mai bine pentru ca te ajuta mult forma lor.

| Daniel2836 a răspuns:

Ti s-a astupat gaura la ureche...
Poți plătii 15-25 lei la un bijutier și îți va face o gaură...

| Tpuist a răspuns:

Probabil că ți-s-a astupat gaura. Fă-ți altă gaură.