| titicristina21 a întrebat:

In urechea dreapta nu pot sa mi pun cercelul nu stiu cum sa va explic intra in fata dar in spate nu mai iasa de ce? cum pot sa port din nou cercei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a format "dop" acolo. Trebuie sa apesi mai tare, daca ai cercei medicinali forteaza mai intai cu aia.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu ai purtat cercei mult timp? Poate s-a infundat gaura (se intampla). Mergi la o bijuterie unde se fac gauri sa vada ce e acolo si eventual sa dea gaura din nou.