| alexalx1234 a întrebat:

În ziua de azi dacă îți place de o fată și ea află acest lucru ea va profita de tine și te va folosi ca pe o cârpă?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă poate să facă asta, chiar ești o cârpă. laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

Depinde si de fata

| devilshelp a răspuns:

Daca te atrag scorpiile normal ca se intampla asta. Exista si fete decente

| Victoria18 a răspuns (pentru devilshelp):

Exact! Bravo! Voiam sa ii zic ca depinde de fata dar tu ai zis acelasi lucru mult mai bine!

| alexalx1234 explică (pentru devilshelp):

Unde exista fete decente?

| devilshelp a răspuns (pentru alexalx1234):

Gasesti peste tot, dar depinde si de tine, cum a zis Annnnnie

| devilshelp a răspuns (pentru Victoria18):

Mersi! happy

| Doarof3 a răspuns:

Nu e așa. Nu toate fetele sunt așa, cum nici băieții nu sunt toți libidinoşi.Trebuie sa cunosți acea fata foarte bine, pentru ca dacă e genul de fata rea, mai bine nu îi mai spui ca o placi

| Annnnnie a răspuns:

Fete decente găsești oriunde, dar acum depinde și de standardele tale.
Dacă te gândești că cineva te-ar putea folosi ca pe o cârpă nu-i prea bine.
Mărește-ți încrederea în tine și gândește-te că pe lumea asta nu-s numai profitoare.
O fată dacă află că o placi ori o să te refuze pentru că nu simte la fel, ori o să încerce să te cunoască mai bine. happy

Ai totuși TU grijă să nu te lași folosit. Asta e cel mai important. Nu știi intențiile altor oameni, dar tu trebuie să știi de ce vrei să te ferești.