| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Inafara de Avon, Metropolitan si Oriflame. Mai este o alta revista de frumusete, asa cu reprezentant si tot? Si as fie de calitate. Merci mult fetele. happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aries90 a răspuns:

Yves Rocher

| madalinutza a răspuns:

Nu numai frumusete.
si imbracaminte, incaltzaminte, sampoane etchappy
se numeste Infinitybig grin

| unicka a răspuns:

LR health & beauty systems au produse foarte bune, le-am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai este revista Infinity sau ceva de genu... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat esti dispusa sa platesti pentru calitate. eu lucrez cu si folosesc produsele cosmetice Forever Living Products de vreo 9 ani. sigina.ro

| Dede_1240 a răspuns:

Mai este si FM, LifeCarethinking

| Julya_6012 a răspuns:

Este revista lady's. daca vrei sa fii reprezentant uite aici id'ul meu : julya_kc si te pot inscrie.happy