| VℓℓαDutZٱKa a întrebat:

Interesant doar pe mine UnA ma inerveaza temele? )))

Răspuns Câştigător
| Adyizdroid a răspuns:

Ohoooooooo..stai tu linistita fata. m-am saturat de excesul de tema ca sa spun asa mai ales la matematica. ar trebui sa isi rezolve singura problemelelaughing)

6 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Pe cine nu?
pentru vacanta aveti de facut 150 de exercitii ca sa nu va dau 2
De ce mai ne dai vacanta daca ne pui sa muncim de 2 ori mai mult decat la scoala

| IncorrectUsername a răspuns:

Nea,cred ca nici tocilarilor nu le mai plac temelelaughingHAIDETI SA PROTESTAM IMPOTRIVA TEMELOOR!

| cosmin1211 a răspuns:

Pai tocmai asta e, ca nu te "inerveaza" temele.

INERVÁ, pers. 3 inervează, vb. I. Tranz. (Despre nervi) A produce o stare de excitare a unui organ sau a unui țesut. – Din fr. innerver.

| Paoo a răspuns:

Nu,nu doar pe tine

| YSH a răspuns:

Iti spun... stai fara griji ....nu esti singura ..pe mine ma scoate din minti.