| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE! Am batut pe cineva la scoala si i-am rupt maxilaru, politia l-a gasit vinovat pe celalalt 30% pentru provocare, iar pe mine 70% pentru participare. Parintii lui au facut plangere, iar acum politia analizeaza cazul, toata bataia a fost filmata de catre camerele scolii, pana acum am fost pedepsit la scoala cu 4 la purtare si munca in folosul scolii. Acum ce risc sa primesc de la politie? Daca imi va face cazier am inteles ca ma limiteaza sa dau scoala de soferi dar nu stiu pentru cati ani. Daca e sa iau amenda, nu stiu ce fel, daca o sa ma inchida? sunt in clasa 11a si fac 18 ani in 2 saptamani. Astept raspunsuri de la cunoscatori! multumesc.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-ti fac cazier te duci putin la racoare. Nu cred ca nu-ti dau voie sa-ti iei carnetul. N-are nici o legatura.

| FaraZahar18 a răspuns (pentru Salontanul):

De unde naiba stii tu?

| Salontanul a răspuns (pentru FaraZahar18):

Nu sunt idiot ca tine! Si, tu sa-i zici ma-ti, boule.