| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru baieti:Ce parere aveti despre o fata care merge saptamanal prin cluburi de la 14 ani, ea acum avand 21 de ani.Nu doresc comentarii urate. Vreau multe raspunsuri! Multumesc

Răspuns Câştigător
| vali4789 a răspuns:

O parere nu foarte buna.Sa inteleg ca e vorba despre tine.

| anonim_4396 explică (pentru vali4789):

NU,in niciun caz:d, e o fata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Girldouăzeci. straight face
Nu îți merge.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hey fratilor, credeti ce vreti, eu ma refer aici la o colegastraight faceSeara faina!

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, sa distrat fata, sa vedem la munca cum e happy o sa munceasca ea pe 6 mil jumate ca mine lunar? Nu cred, cred ca o sa stea putoare la masa acasa.Sa ii dea ea sau taso, ori eventual se apuca de facut trotuarul, Banul cand nu e muncit il cheltui pe prostii, insa cand il muncesti parca te doare inima happy

| George_Alecss_1998 a răspuns:

Frate nu vreau sa par rautacios sau ceva de genul... dar sa mergi in cluburi la 14 ani... nu e o chestie ilegala dar nici normala nu este straight face
In fine prin cluburi mai merg si eu din cand in cand dar timp de 7 ani, sa speram ca a fost in club doar sa cante si sa danseze ca toti ceilalti...