| BeLyNdA a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce credeti despre o fata care ii place fotbalul(mai mult sau mai putin). Vreau raspunsuri sincere!winkingFUNda!

Răspuns Câştigător
| FuckTWorld a răspuns:

Nu este nimic iesit din comun sa-ti placa fotbalul ca fatahappy, cunosc si femei de 40, 50 de ani care se uita la meciuri de fotbalhappy. Exista si fotbal feminin, nu trebuie nimeni sa-si faca o parere despre tine pe baza faptului ca iti place fotbalul.Macar ii bine ca nu-ti intrebi prietenul daca va uitati la meci ce ii offside intrebarea de baza a fetelor in timpul unui mecilaughing)). Numa bine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic asta e viata fiecaruia.

mariana
| mariana a răspuns:

Cum de intrebarile puse, ce contin greseli gramaticale se publica?
Greseala este : fata "care" ii place fotbalul, in loc de o fata "careia" ii place fotbalul, cum este corect de pronuntat si de scris, bineinteles.
Cu privire la intrebare, daca baiatul pe care il placi este fan fotbal, atunci el va crede ca aveti puncte comune de discutie.
Daca insa tu doar declari ca iti place fotbalul, in schimb nu stii nimic despre acest joc, vei fi prinsa cu minciuna. Mai bine sa declari doar lucrurile care iti plac intr-adevar si atunci nu vei avea probleme.