| Biencutza_3047 a întrebat:

Intrebare la plictiseala...cati prieteni aveti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu sunt chiar eusmugMa mai tradez din cand in cand, dar imi dau doua palme si-mi revin

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am unul si valoros.

| BeHappyForMe a răspuns:

Ii numar pe degete adevarati maxim 5, ca in reclama cand e de chef sunt 50, cand e sa te ajute cu mobilerul mai raman 25, cand e sa te imprute de bani raman 15 si cand e sa suni pe cineva care sa te asculte si sa te concoleze raman 5 din care raspund doar doi in cel mai bun caz.

| anss23 a răspuns:

"Prieteni" cu care mai vorbesc dind cand in cand, sau cu care mai fac o gluma cand sunt la scoala si ii vad zilnic vreo 150 (laughing) dar prieteni adevarati am doar 2.happy

| Thunderstruck a răspuns:

Prieteni am in jur de 1000 dar doar 5 sunt adevarati...

| Simona a răspuns:

Prieteni am foarte multi... dar din acestia foarte putini imi sunt cu adevarat credinciosi

| raisa1993maria a răspuns:

Prieteni adevarati destul de putini. pe zi ce trece ma dezamageste cate unul

| DE3a94 a răspuns:

laughing foarte multi...
doar 2 imi sunt prieteni adevaratiwinking o fata si un baiat

| anonimeea a răspuns:

Nici unul. din punctul meu de vedere un prieten adv nu exista. amici, cunostinte, colegi am f multi.

| Biencutza_3047 explică:

Oau... super raspunsuri.greu de dat fundita dar...bravo onutzu

| Maraaa a răspuns:

Milioane... stii ca vand pitici pe creier?
big grinbig grin
daca esti interesata da mass

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem simona

| Noemy99 a răspuns:

Muuuuuulti... poate nu ii mai tin minte pe totilaughing