| LorenaAnca a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Cand vedeti o fata va uitati prima data la cum arata,nu? Daca da,la ce va uitati prima data? La fata,la corp, la picioare etc?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shammal a răspuns:

In functie de ce intentii am in cap ordinea se schimba, in principiu in ochii ei, la fata si implicit la par, poate la gat, apoi coboram treptat la sani, abdomen, solduri, picioare iar daca e cu spatele la fund incluzand o palma in sus si una in jos si apoi la par
P.S. frumoasa culoarea parului tau smug

| Dariusuu a răspuns:

Mă uit la comportamentul ei.

O zi frumoasă Lore.