| maryajoly123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Voi cand vedeti o fata pe strada:
1) La ce va uitati prima data?
2) Ce spuneti daca sunteti cu un prieten sau mai multi cand vedeti o fata buna, care arata super?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Pai ma uit... nu stiu la ce-mi vine, daca are o parte a corpului mai frumoasa acolo ma uit.
Si 2 daca sunt cu niste prieteni probabil ei or sa spuna ceva, eu as fi ocupat sa ma holbez la ea si sa ai zambesc iar ea va face la fel.

5 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

1) daca vine spre mine ma uit la fata apoi la fund si sani logic... daca trece de mine si nu am apucat fata doar la fund

2)ce poti sa zic daca e buna zici ce buna e aia as babardio daca e urata ......skimba subiecturolling on the floor

| PsihologulMZlate a răspuns:

1)la partile bombate
2)Mama ce-as...

| LineGuide a răspuns:

1)Costumul de baie lasa descoperit 70% din corpul femeii, dar barbatii se uita tot la cele 30 de procente ramase acoperite...asta spune tot!
2)WT...asta..Oare ce poti spune? Ba uite ce.e aia!

| Mihai1972 a răspuns:

1) Vreau sa arate bine si sa o vad zambind!
2) As vrea sa am o aventura cu ea! big grinbig grin

| cuvuliuc a răspuns:

Pai ma uit la ea prima data apoi la fata la varsta mea nu cred ca conteaza alceva decat sa ne intelegem bine si sa arate aceptabil pai nu spun de fata cu toti prieteni asta cu 1-2-3 prieteni mai buni oricum eu nu ma uit prima data la sani si la fund nu-s un tip dinacela