| Miiiiiiiih a întrebat:

Buna' [love struck]. Intrebare pentru baieti. Voi prima data cand vedeti o fata pe strada la ce uitati sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Cipuu a răspuns:

Pai acum sa fim seriosi si toti baieti sa recunoasca. Prima data cand vezi o fata te uiti sa vezi ce masuri are! Apoi daca iti place fata cum arata din toate punctele de vedere poate fi aleasa ta dar trebuie sa o cunosti si in interior pentru ca degeaba iti place pe dinafara daca are numai fite si alte chestii

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Pai raspunsul este foarte simplu: eu cel putin ma uit la o fata per ansamblu; femeia este un totunitar, nu ceva facut din bucati ce pot fii indepartate ca sa imi placa; Nu privesc la sani doar, sau doar la picioare; am vazut fete care la corp aratau extraordinar, dar fata parca nu era a lor; la fel exista si fete cu o fata angelica, dar corpul lor lasa de dorit, in sensul ca sunt destule care nu se ingrijesc.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Deci fata tzatzele si fonduwinking

| Serafir a răspuns:

Majoritate tate si fund, eu unu ma intereseaza mai mult cum arata la fata, dar cand treci pe strada nu resesti sa o vezi si din fata ca poate nu esti atent asa ca fundul e solutia de baza, uni si cum e imbracata tongue

| mogosan96 a răspuns:

E simplu... mai intai ma uit la fata. daca imi place cobor mai jos. daca si acolo imi place ma uit iar mai jos! si daca si acolo imi place. e ok!

| nIMic_3176 a răspuns:

Daca o vedem din fata, ochii, trasaturile fetei si sanii. Daca e din spate, parul si fundul.

| ubialtau a răspuns:

Fata, sanii si fundul!