| Ruxyana a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Ce fel de fete preferati?
a. cele timide si rusinoase
b. cele tupeiste
c. cele pocaite

intrebare pentru fete
Ce fel de baietii preferati
a. cei cuminti care invata bine
b. cei smecheri si fitzosi
c.baieti mamei

Răspuns Câştigător
| MADALINAAAA a răspuns:

Cred ca undeva intre a, b si c. ...Pentru ca vreau sa fie si inteligent, sa-l duca capul... dar si sa aiba incredre in el, sa aiba tupeu, sa nu fie fraier...si in acelasi timp, daca asculta de mama inseamna ca e un baiat sensibil, si care poate tine cu adevarat la fatalove struck

16 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

B

| Parintele a răspuns:

Pocaitele sunt slabiciunea mea... le ador.imi place cand imi zambesc de sub tramvai.

| Gabry a răspuns:

Un pic din a si b se pune?blushing

| Drauzy a răspuns:

Merge varianta a si b... imi plac cele timide deoarece stii ca o tzii doar pentru tine ca e fidela, misterioasa si altele... aici e perfect genu de baiat care e curios... sa puna intrebari mereu si sa fie intrebat... dar si un pic tupeista... in cazul in care e amenintzata de o "rivala" sa puna piciorul in prag...hee hee genu asta de fata imi place la nebunie happy

| Lary a răspuns:

A

| ingeras14 a răspuns:

Pai cred ca a si c ca mai bine putin cuminte si putin baiatu` mameibig grin decat smecher si fitos(urasc fitosi si fitelebatting eyelashes)winking

| yourfriend_1956 a răspuns:

A la intrebarea 2

| Ra a răspuns:

Cred ca baiatul aproape perfect :d... ar fi ocombinatie intre a b si c... sunt situatii si situatii...

| ladyi a răspuns:

Niciunuu :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei smecheri care invata bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer ceva intre a si b.Adica nici sa nu vorbeasca nimic, numai intrebate, dar nici sa se bage in tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaa e raspunsu k poti sa le faci ce vrei.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A siu b

| andrei_1933 a răspuns:

A cu nuante de b happy

| missella a răspuns:

Orice numai nu C! baietii mamei sunt cei mai rai. soacrele sunt si mai rele cand stiu ca "baiatul mamei" s ar putea sa devina barbatul tau!winking

| misszzz a răspuns:

Idem gabry.blushing .sa nu fie nici prea cuminti.nici prea fitzosi.