| ginchan a întrebat:

Buna!happyIntrebare pentru baieti.Care tip de fete il preferati mai mult cele timide sau cele tupeiste? Justificatibig grin.Doar curiozitateahappy

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Depinde de tupeu, depinde de timiditate. Daca e una tupeista in sensul de fata mai indrazneata, e ok atata timp cat nu sare calul. La fel, daca e mai timida, e ok atata timp cat nu devine antisociala si agorafobica (agorafobie - frica de multimi/frica de spatii deschise). Daca ar fi dupa mine, ar trebui sa fie un echilibrul intre timiditate si tupeu, adica sa nu fie nici prea prea nici foarte foarte.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Asa si asa. Nici prea tupeista ca sa nu i se urce la cap dar nici prea timida ca sa nu prea deschida gura. Sa fie in echilibru intre cele doua.big grin

| A3tius a răspuns:

Cele tupeiste tind sa fie nesimtite, orgolioase, proaste. Cele timide pot fi si cele mentionate, dar tind mai degraba sa fie sincere relativ inteligente. Si daca ar fi sa ai o relatie cu o fata timida, stii ca ea chiar simte ceva pentru tine