| d3nisa202 a întrebat:

Buna!happyIntrebare pentru baieti.Care tip de fete il preferati mai mult cele timide sau cele tupeiste? Justificatibig grin.Doar curiozitateahappy ^^

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Prefer o fata inteligenta. In principiu, inteligenta ar trebui sa excluda atat timiditatea, dar mai ales tupeul jegos.

| enverhoxha a răspuns:

Ne omorâm după timide. Tupeistele merg bine în ţările nordice. Pe aici sunt preferate femeile supuse.

| NevastuicAaA a răspuns:

Intre

| AlQaeda a răspuns:

Tupeiste smug... mai zapacite asa de felul lor... mai pline de viata si sa le placa sa se distreze

| 1People a răspuns:

Sincer mie personal cele timide pentru ca sunt asa dulci si le poti manevra usor...big grinxD

| deuceD a răspuns:

Le prefer pe cele timide, de obicei baiatul ar trebui sa fie mai insistent desii mai des intalnite sunt fetele tupeistelaughing

| Anakin_4686 a răspuns:

Timide.

| mo_6509 a răspuns:

Prefer cele mai timide ca e mai romantic alea tupeiste sar direct pe tine sa te sarute ba chiar sati propuna sa faceti sex

| Niku_8270 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foarte intre