| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce preferati-tipele mai baietoase sau tipele mai feminine?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Feminine clar. Nu vreau sa ies cu Mrs. Hip Hop. Nu inseamna ca nu ar trebui sa aiba personalitate insa vreau sa ies cu o femeie totusi. Nu imi plac fetele care fumeaza de zici ca sunt furnal si beau de te baga sub masa, care injura de nu mai stii injuraturi noi ca sa tii pasul cu ele. E drept ca fetele mai masculine sunt indraznete si pasiunea e mai mare la un moment dat. Dar daca nu ai trait clipe de pasiune pura cu o tipa feminina inseamna ca nu ai trait cu adevarat.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

De ce ne plac femeile? Deoarece sunt feminine. Ori carui barbat banuiesc ca-i plac tipele feminine Ca acum pentru o zi sau doua nu stiu dar -------sunt bune Pa

| ComatoseWine a răspuns:

Am avut o vecina mai baietoasa si se credea baiat si facea chestii baietesti(credea earolling on the floor)... orice baiat care era cu ea era gaylaughing. deci clar feminine dar nu pitzi:-s

| YOLO3e333 a răspuns:

Tipele mai feminine, nu? Ce sa fac eu cu o fata care se comporta ca un baiat?

| DeyCj a răspuns:

Cele feminine pentru o relaţie iar cele mai masculine pentru o aventură înfocată. Tu?

| SunShine /boy\ a răspuns:

laughing)... doamne, cum poti intreba asta? desigur ca masculinerolling on the floor sa fie si la karate rolling on the floor

| andreikai a răspuns:

Clar tipele mai feminine...