| adela2012 a întrebat:

Intrebare pentru baieti laughing Ce trebuie sa faca o fata care va place (dar voi nici macar nu stiti ca exista) sa va atraga atentia? big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| King18name a răspuns:

simplu! stai aproape de el, te mai uiti la el (pana se uita si el la tine ) laughing depinde si de mediul in care vrei sa ii atragi atentia..chestii normale, as zice eu!hee hee cred ca mai bine intrebi fetele care au experienta, daca vrei un raspuns mai sigur! laughing

| Ale123446689 a răspuns:

Buna Adela! Si eu am trecut prin asta!
Poti sa stai pe langa el, sa dai peste el cu scuza ca nu l-ai observat, apoi sa faceti cunostinta, sa vorbiti si sa gasiti lucruri in comun! Asa am facut si eu si a mers! laughing Bafta! :*