| Charm a întrebat:

ce ar trebui sa faca o fata ca sa ii atraga atentia baiatului de care ii place? ceva metode?

Răspuns Câştigător
| OannaPunct a răspuns:

Sa iesi cu ceva in evidenta fata de fetele in jur.Sa il atragi cu ceva ce ii place baiatului respectiv`! Dar totusi ai grija sa nu o dai in penibilitate. Si dupa aia sa fi un pic mai indifereta cu el:* La mine a mers`! Mult succes:*:*

| Charm explică (pentru OannaPunct):

Pai oana, imi place raspunsul pe care mi l-ai dat, ceva cu ce sa ies in evidenta ar fi desenul fiindca sunt talentata, sau cel putin asa cred altii. dar faza mai e ca mai e o fata in clasa care deseneaza chiar foarte frumos, cred ca m-ai frumos ca mine...si alte chestii nu prea am cu ce sa ies in evidenta, plsu ca nah din punctul meu de vedere toate fetele din clasa de la mine sunt mai frumoase, au tot ce le trebuie. altii cred ca sunt fruoasa si alte chestii dar nu stiu de ce nu pot sa ii cred. eu sunt genu de fata mai sensibila, mai timida, nu stiu ce sa fac sa ie in evidenta, si inca nu prea am reusit sa ma acomodez la noua scoala unde sunt acum.

| OannaPunct a răspuns (pentru Charm):

As vreau id-ul tau de mesenger sa vorbim mai multe:* daca vreii`! Lasa.mi id-ul tau pup:*

7 răspunsuri:
| Charm explică:

Pai faza e ca el stie ca il plac, si si el ma place, dar nu prea avem ce vorbi... avem ceva lucruri in comun dar nu prea vorbim. In ore ma uit intr-un la el, si el se mai intoarce in spate si nu stiu sigur daca se uita la mine sau la un coleg care sta in fata mea...fiindca nah el sta in fata si eu in spate si nu prea imi pot da seama daca se uita la mine sau nu.

| valent1np a răspuns:

Jos textila.

| andreea00eu a răspuns:

Vorbeste cu el,intereseaza-te de ce ii place,incepeti sa va iubiti ca "frati",va luati in brate,iar cand crezi,uitate la el cu o privire dragastoasa si vezi cum iti raspunde,daca te intreaba de ce te uiti asa,ii spui ca a trecut unul dragut prin spatele lui, daca iti raspunde la fel sau macar iti zambeste frumos, inseamna ca te placebig grin

| iubitadulce a răspuns:

Date in spectacol pe langa elwinking

| AnOnIm999 a răspuns:

O varianta ar fi sa comunici cat mai mult cu el.sa interactionati cat se poate de des dar in asa fel in cat sa nu pari stresanta adica sa nu il constrangi, si daca si el te place iti va raspunde cu siguranta big grin bafta!