| silverfaith a întrebat:

Intrebare pentru BAIETI... cum trebuie sa fie o fata? cum trebuie sa arate, gandesca etc etc?

Răspuns Câştigător
| cdragosh a răspuns:

De cand stau singur cred ca cea mai importanta calitate care trebuie sa o aibe e sa fie innebunita de placere atunci cand... spala vaselehappy

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mai andi ma faci sa-i dau dreptate anei.

| asucme a răspuns:

Pai sa fie normal cladita din pdv genetic happy asta in primul rand. Sa fie open mind si mai ales sa traiasca ca sa ma iubeasca. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum la ora asta imi e foame si imi lipseste o nevasta. ca mie imi e lene sa imi fac. probabil una care stie sa faca de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa arate ca un bostan. Multumit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata in primul rand trebuie sa fie frumoasa, sa gandeasca matur...sa nu aiba fite si mai important sa nu se creada un super star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata trebuie sa fie desteapta in sensul ca sa stie ce vrea de la viata, sa fie independenta sa aiba incredere in ea... o fata desteapta e cea care se lasa greu si nu accepta pe oricine langa ea...