| deedee_3754 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti.happy cum trebuie sa arate /sa fie o fata?

7 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

In primul rand, nu aspectul exterior ma intereseaza.De obicei nu ma aventurez nicaieri pana nu constat ce si cum este fata.Cu cat este mai retrasa chiar(si cand spun retrasa ma refer sa nu aiba tangenta deosebit de mare cu toti cei care isi au viciile lor sau un comportament urat).Nu ma intereseaza daca are 10 pe linie sau are 2 pe linie, dar asta nu inseamna ca daca o fata are anumite vicii eu nu as putea-o place, De fapt analizand bine, constatam ca nu exista un tipar binedefinit pentru o persoana ideala, pentru ca de multe ori persoana de care ne indragostim este exact inversul idealului creat de mintea noastra.Si inca ceva, nu ma atrag fetele cu fite, oricat de frumoase ar fi, cu cat e mai simpla si mai la locul ei, cu atat imi atrage atentia intr-un mod deosebit.

| mutzy211 a răspuns:

Trebuie sa arate bine cel putin cu degetul si sa, fie...da, daca este, e ok.

| LastChance a răspuns:

Un cap, doua maini si doua picioare...

| mada1 a răspuns:

Fizic : sa fie draguta la fata ...forme cat mai conturate.
psihic : intelegatoare, cat de cat desteapta ...si sa nu fie prea geloasa ( rar gasesti fata sa nu fie geloasa ) laughing

| generic a răspuns:

Nu mai spuneti ca fizicul nu va intereseaza asa mult, bat la pariu ca 85% dintre noi am alege o fata dupa fizic,logic, sa fie si desteapta[nu foarte tare].Mie mi-ar place una care sa aiba simtul umorului[despre fizic nu vorbesc], sa stie sa se comporte si sa ma faca mereu sa ma simt bine cand sunt cu ea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primulk rand Conteaza daca are ceva in cap...degeaba e frumoasa si mai e si proasta. apoi vine fizicul.totusi toti baieti ne uitam la 80-60-80 totusi nu. apoi sa iaba ceva pe ia sa nu fie nici ultima persoana si apoi play to game! Bafta

| SnaPShoT a răspuns:

Frumusica dar nici prea mult(deja isi da aere)
Cuminte, timida chiar.
Sa nu fumeze sa nu bea(alcool) sa nu i-a droguri etnobotanice.ETC.-rar gasesti asa fete
Cunostinte generale bune!
Sa nu stea toata ziua cu telefonul' la ureche ca intru la banuielilaughing
Este o fata pe care rar o gasesti in ziua de azi.
PS:Am intalnit o fata cu aceste trasaturi dar...s-a dovedit a fi "o fata din ziua de azi", ca sa zicem asa.sa nu o jignesc