| Pixie_6145 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin. Sunt mai atragatoare fetele fumatoare? >:-... Specific ca eu nu fumez! Deocamdataa... dar m'as apuca pentru ca toti prietenii mei fumeaza[aproape >toti:"] un sfat? big grin

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atragatoare pentru ce? Mai degraba respingatoare.Cand vezi o fata frumoasa ascunsa in spatele unor rotocoale de fum, parca nu prea iti mai vine sa o abordezioh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Un sfat doar.Nu te apuca de asa ceva pentru ca, crede-ma nu merita. Fumatul se spune ca e o moarte lenta, poate o fi asa poate nu dar nu asta conteaza.In general omul se apuca de fumat exact din motivele ce le spui tu aici "prieteni mei fumeaza, as fi mai atragatoare daca as fuma". O chestie, dupa ce treci peste povestile de tipul fetele ce fumeaza sunt mai atragatoare ai sa vezi realitatea altfel.Probabil ca niste copii fara minte considera fetele ce fumeaza mai atragatoare dar vei avea mult mai mult "succes" in viitor daca nu te apuci de asa ceva.Omul evolueaza.Bafta!

| Firefly a răspuns:

Fetele care fumeaza se cred smechere, cred despre ele insele ca le sta super cu tigara in gura! NU este adevarat. Fetele cu tigara in gura arata urat.Eu zic sa nu te apuci deloc de fumat pentru ca daca devii dependenta o sa te chinui ani intregi sa renunti.De la fumat iti apar riduri, ti se ingalbenesc dintii si ti se ingroasa vocea.
Daca toti prietenii tai fumeaza, poti fuma si tu o data la 3 luni o tigara, ca nu patesti nimic.Doar ai grija sa nu devina un obicei.

April
| April a răspuns:

Fetele care deprind acest nociv obicei doresc sa fie provocatoare si devin pana la urma...paciente! In niciun caz nu te apuca sa fumezi! Sfatul meu.Si al mamei tale, sunt sigura!

| ClaraZ a răspuns:

Eu fumez si nu te sfatuiesc sa te apuci.Eu m-am apucat din curiozitatestraight face. Nu trebuie sa fumezi ca sa fi mai atragatoareoh go on.Cheltuiesti o gramada de bani pe tigari si in plus cum mai zicea cineva pe aici si pe pachetul de guma.

| Sapphire a răspuns:

Cu ce crezi ca te face mai atragatoare o tigara? Faptul ca cineva te vede ca o tii in mana si o bagi in gura?
Sa stii ca majoritatea baietilor nu prefera fetele care fumeaza!
Si daca prietenii tai fumeaza, asta nu inseamna sa te apuci si tu. E o prostie! Si o data ce ii prinzi gustul, greu o sa te mai lasi de ea. De la o tigara pe zi o sa ajungi la un pachet la 2-3 zile. Nu merita!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai bani si plamani buni... go ahead! La 20 o sa arati ca una de 40!

| Alessandra_6898 a răspuns:

Nu face asta
iti distrugi sanatatea
dai in klo d baietiiwinking

| SERIOUX a răspuns:

Poti sa tragi si tu de cateva ori sa te dai mare si sa fii in grupul lor da nu sa faci o pasiune
si eu am facut la fel pentru o fata care acum ma place desi nu mai fumez(am 13 ani)

| virusake a răspuns:

Nu face prostia asta.
Pe langa pachetul de tigari, o sa trebuiasca sa il cari si pe cel de guma. rolling on the floor

| Dmonik a răspuns:

Sunt mai atragatoare fetele destepte.
Ce relevanta are fumatul in cazul unei relatii? Crezi ca e un criteriu de alegere a partenerului? Nicidecum.

| M4RC3L a răspuns:

Daca ai de gand sa te apuci de fumat doar ca sa pari putin mai "tare" laughing sau sa te placa nu stiu care baiat NU O FACE! Te distrugi si nu impresionezi pe nimeni. nici eu nu fumuz big grin

| Spiku a răspuns:

Nu te apuka eu sunt baiat si nu suport fetele care fumeazawinkingfii natural si de la tigara peste cativa ani te duci. eu zic no face

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

La o fata nu ii sta frumos cu tigara in mana, si o intrebare daca prietenii tai ar manca toti rahat ai manca si tu, sa fi la fel ca ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o prostie sa te apuci de fumat doar pentru ca prietenii tai fumeaza. Mai bine apuca-te de sport, in felul asta vei arata si mai bine si vei fi si sanatoasa. Si nici nu costa sa alergi in parc sau sa faci exercitii. Succes