| Anne09 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri In curand va fi ziua prietenului meu si vreau sa ii fac o surpriza(cadou) la care sa nu se astepte sa fie ceva foarte surprinzator si special..si nu am idei.M-ati putea ajuta? Cea mai buna idee primeste FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

I-ai un parfum, o camasa sau un ceas mai smecher

6 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Desfă-ţi picioarele.

| Anne09 explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu este asa simplu...happy

| Forev3rAlone a răspuns:

Un ceas, un parfum, un lantisor...

| missdevil a răspuns:

Depinde, daca prietenul tau are o activitate placuta, cum ar fi sa joace biliard sau ceva asemanator ai putea sa il duci intr-un loc ca asta. Sau daca are vreo dorinta, un lucru pe care nu si-l poate cumpara singur ai putea sa il ajuti

| Dantza25 a răspuns:

Poti sa-i daruiesti o rama cu voi doi, un parfum, un lantisor. fundahappy

| Anne09 explică (pentru Dantza25):

Ideea cu rama deja am folosit-o.happy dar iti multumesc pentru ajutor.