| hellaw a întrebat:

Intrebare pentru baietii frumosi rau: cum trebuie sa fie fata perfecta pentru voi la comportament?

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Mama mi-a zis că sunt frumos, deci am să răspund la întrebare: da.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si aia urati n-au voie sa raspunda? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am imaginat niciodată, cel puţin nu recent, un tip de fată perfectă, fiindcă atunci aş lua modelul acela prea în serios şi, probabil, aş respinge orice fată care nu întruneşte toate calităţile pe care eu i le-au atribuit acelui tip de fată perfectă. Se va vedea pe parcurs dacă fată e perfectă pentru mine sau nu.

| einenebun23 a răspuns:

Sa fie naturala. Sa nu incerce sa fie cine nu ii de fapt cu adevarat. Cel mai urat obicei la o fata ii sa injure.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Trebuie sa fie sincera, sa nu vorbeasca urat, sa fie manierata, intelegatoare, cuminte, inteligenta, cu simtul umorului. Eu ti-am spus mai in amanunt.Si inca ceva fiecare baiat are fata lui perfecta.
Succes!winking

| badboybitter a răspuns:

Frumusetea e trecatoare... Prostia din pacate nu e trecatoare. Deci eu zic ca trebuie sa aiba ceva in capul ala. Pentru mine interiorul conteaza.

| hellaw explică:

Ai dreptate, sa raspunda toti baietii!