| hellaw a întrebat:

Intrebare pentru baietii frumosi : cum trebuie sa fie fata perfecta pentru voi la comportament?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca e fabricata in Franta sau Germania dar imi cere o taxa pentru a intra in viata mea, e cea mai cuminte din femei nu minte si nu face gat la nimic.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt baiat, dar consider ca noi suntem urati cu spume, toti!
fetele sunt frumoase si urate, dar noi numai... laughing)
pai sa fie o fata inteligenta si sa aiba simtul umorului, mereu vesela

| Rakanishuu a răspuns:

De ce numai pentru băieţii frumoşi? Ce? Ăilalţi ce au? Şi mai ales, de unde ştii tu că toţi gândesc la fel? Ce întrebare de rahat.

| fadnox a răspuns:

Daca sunt urat nu pot sa raspund?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Salbatica,rea si obsedata de sex rolling on the floor.

| hellaw explică:

Atat? laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru hellaw):

Da bine daca o fata e vesela si inteligenta nu inseamna ca va fi iubita mea neaparat, dar imi face placere prezenta ei...